Hakkımızda

Hakkımızda

Temellerini 2001’de atan İstasyon Bilişim İnşaat Otomat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, e-ticaretten tarım sektörüne kadar geniş bir alanda hizmet veren uluslararası kurumsal bir şirkettir. 2001’den beri her fırsatta beceri ve bilgilerini geliştirerek ilerleyen şirket her daim müşteri memnuniyetini amaçlamıştır. Kuruluşundan itibaren hizmet verdiği tüm sektörlerde Türkiye’nin her noktasına ulaşarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır. Sorunsuz ve güvenilir lojistik ağı ile sadece ulusal değil global şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

İstasyon Limited Şirketi, kuruluşundan günümüze dek E-Ticaret, Bilişim ve Yazılım, İnşaat, Gayrimenkul, Sağlık, Otomat, Gıda, Sanayi ve Tarım sektörlerinde hizmet vermektedir. Geniş ve çeşitli ürün yelpazesi sayesinde evlerden organize sanayilere dek her türlü uygun ürün ve hizmeti sağlayarak tüm süreçleri titizlikle ve güvenle yürütmektedir.

İç pazarda olduğu kadar dış pazarda da bilgi birikimi ve uzmanlığımızı kullanarak büyümeyi hedefleyen şirketimiz, faaliyet sürdürdüğü sürece her zaman kendini geliştirerek daima yeni ve güvenilir kalmayı ilke haline getirmiştir.

İstasyon Limited Şirketi, öncelikli olarak müşteri memnuniyetini amaç edinerek kurumsal hayatında, her daim ticaret ağına katkıda bulunmayı kendine bir görev edinmiş ve bu anlayış bilincinde hareket etmiştir. Uluslararası alandaki ticaret ağına her geçen yıl yeni paydaşlar ekleyerek büyümeyi ve ülke ekonomimize katkı sağlamayı amaç edinerek İstasyon Limited Şirketi olarak en iyisi ve en doğrusunu yapmayı kendine hedef edinmiştir.

Her daim kalite, mükemmeliyet ve güvenilirlik prensipleri üzerine çalışmayı ilke edinerek yıllardır doğru ve güvenilir bir şekilde hizmet hayatına devam etmektedir.