Tek bir sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster

Şemsiye koruma örtüsü ile bahçe şemsiyelerinizi en iyi şekilde koruyabileceğinizi biliyor muydunuz? Çoğu zaman unutulan, ancak korumak için masa ve sandalyeler kadar önemli olan şemsiye koruma örtüsü şemsiyenizi yıllarca tam çalışır durumda tutacaktır. Güneş şemsiyeleri genellikle yağmur ve kir nedeniyle paslanmaya ve renk değişimine meyillidir, bu nedenle güneş şemsiyelerinin tüm yıl boyunca harika görünmesini sağlayın.

Şemsiye kılıflarımız farklı boyutlarda gelir, bu nedenle dev şemsiyeler bile hazırlanır. Her biri hem çapı hem de uzunluğu açısından ölçülür, böylece sizin için mükemmel boyutu bulabilirsiniz. Ölçmek için, şemsiyeyi tamamen kapatın ve çapı bulmak için en geniş kısmın etrafına bir şerit metre sarın. Aynı boyutta veya daha büyük bir örtü şemsiyenize uyacaktır.

Şemsiye Koruma Örtüsü Nasıl Seçilir?

Şemsiyeleri korumak için doğru beden kapağını seçmek çok önemlidir. Doğal olarak, çok küçük bir kapak yeterli kapsama sağlayamayacaktır. Aşırı büyüklükte bir örtü, suyun birikmesi için cepler oluşturacaktır. Yedeklenecek en fazla 4 inçlik rahat bir kapak seçmenizi öneririz.

Dış mekan veranda mobilyalarınızı koruma konusunda bizim kadar ciddiyseniz, düşündüğünüz kapağın bireysel ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için sağlanan tüm kaynakları incelemenizi öneririz. Örneğin, teras mobilyanız alışılmadık açılara sahipse veya rüzgar bir endişe kaynağıysa, esnek açma / kapama sağlamak ve kapağı şiddetli rüzgara karşı sabitlemek için 360˚ kordonlu bir kapak seçmeyi düşünebilirsiniz.

Şemsiye Koruma Örtüleri ve Fiyatları

Malzemelerimiz farklı özellikler içerir, bu nedenle tam olarak ne aldığınızı bilmek için ürün açıklamalarını okuduğunuzdan emin olun. Garanti süresi, renk, fiyat ve kullanılabilirlik gibi diğer aktörleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Birbirinden kaliteli ve farklı şemsiye koruma örtü modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olanı sipariş verebilirsiniz. Şemsiye koruma örtüsü fiyatlarını