Gösterilen sonuç sayısı: 2

Kenar çubuğunu göster

Salıncak koruma örtüsü, adından da anlaşılabileceği üzere bahçelerde ya da balkonlar da tercih edilen salıncakların korunması için gerekli olan örtü modelleridir. Sizin de bu örtü modellerinden birine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Web sitemizde sizler için en şık ve en kullanışlı salıncak koruma örtüleri yer almaktadır. Bu örtü modellerini inceleyerek detaylı bilgi alabilir ve örtüleri dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz.

Salıncak Koruma Örtüsü Fiyatları

Salıncak koruma örtüsü çok hafiftir ve kullanımda olmadıklarında saklama için kompakt bir boyuta katlanmalarını kolaylaştırır. Çoğu salıncak kılıfı, kolay saklama için koruyucu bir çantada gelebilmektedir. Bahçe ve veranda mobilya örtüleri çok az bakım gerektirir ve temizlenmesi kolaydır. Kaliteli bir koruyucu kapak kimliği dayanıklı ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır ve yoğun güneş ışığında çatlamaz.

Salıncakların kullanılmadığı zaman göze batmamasını sağlamak için bahçenizle doğal olarak karışacak bir dizi renkte mevcuttur. Kaliteli kılıflar zamanla solmaz, mobilyalarınızın rengini korumasını ve yıpranmaya başlamamasını sağlar.

Salıncak Koruma Örtüsü Fiyatları

Bütçenize uygun koruyucu mobilya örtüleri bulmanızı kolaylaştıran, çeşitli fiyat noktalarında mevcut olan ana farklı bahçe veranda mobilya örtüleri vardır. Bahçe Nalbur olarak sizlere birbirinden farklı özelliklerde ve boyutlar salıncak koruma örtülerini sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey söz konusu örtüleri detaylı bir şekilde incelemek ve kendiniz için en uygun olan salıncak koruma örtülerini sipariş vermektir. Söz konusu örtülerin fiyatları ise model ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Bahçe ve veranda mobilyalarınıza rahatça uyan bir örtü bulabilmenizi sağlamak için çeşitli şekiller çeşitli boyutlarda gelir. Bazı kapaklar bahçe mobilyanızın üstünden kayar, bazılarında ise güvenli bir şekilde sabitlenmelerine yardımcı olmak için ek bağlar mevcuttur. Bahçe Nalbur ayrıcalıklarını hemen siz de yaşayın!