Gösterilen sonuç sayısı: 4

Kenar çubuğunu göster

Bahçe mobilya koruma örtüsü ihtiyacınız mı var? Birbirinden şık ve kaliteli bahçe mobilya koruma örtülerini tercih ederek bahçe mobilyalarınızı en iyi şekilde koruyabilirsiniz.

Bahçe ve veranda mobilya örtüleri ile bahçe mobilyalarınızı tüm yıl boyunca güvenli ve dış etkenlerden koruyun. Çeşitli bahçe veranda mobilyalarına uyacak çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda mevcuttur, ihtiyaçlarınıza uygun doğru kapağı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bahçe Mobilya Koruma Örtüleri ve Özellikleri

İster yazlık mobilyalarınızı kışın korumak isteyin, ister yaz aylarında bahçe mobilyalarınızın güneşin solmasını engellemek için kılıflar tüm yıl boyunca kullanışlıdır. Bahçe ve veranda mobilya örtüleri, her türlü hava koşuluna karşı koruma sağlamak için üretilir ve bahçe mobilyalarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Farklı bahçe mobilyası türlerine uygun çeşitli boyutlarda mevcuttur, ihtiyaçlarınız için doğru boyutta örtüyü bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Doğru şekilli kapağın seçilmesi önemlidir, çünkü tam oturmayan kılıflar soğuğa izin verme veya zarar verebilecek su birikmesine izin verme potansiyeline sahiptir.

Standart şekilli kılıflar, veranda masalarına veya yemek masaları ve sandalyelerine takmak için mükemmel olan dikdörtgen kılıfları içerir. Tezgah şeklindeki kılıflar, suyun bankın üzerinde birikmesini önlemek için eğimli üst kısımlara sahiptir. Uzun dikdörtgen kılıflar, büyük bahçe salıncaklarını veya sandalye yığınlarını korumak için mükemmeldir. Yuvarlak kılıflar, barbeküleri, tekli sandalyeleri veya şezlongları korumak için mükemmel olan daha küçük kılıflarla birlikte yuvarlak masalar için idealdir.

Bahçe Mobilya Koruma Örtüsü Fiyatları

Bahçe mobilya koruma örtüsü fiyatları bu örtülere sahip olmak isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Web sitemizde en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler yer almaktadır. Siz de bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olan örtü modellerini hemen sipariş verebilirsiniz.