Gösterilen sonuç sayısı: 7

Kenar çubuğunu göster

Mobilya koruma örtüsü sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Mobilya koruma örtüleri bahçe mobilyalarının korunmasını sağlayan örtülerdir. Bu doğrultuda mobilya koruma örtülerini tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Söz konusu noktaları aşağıdaki gibi detaylandırabiliriz.

Mobilya Koruma Örtüsü Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bahçe mobilyalarınızı henüz satın almadıysanız, önce bunu aldığınızdan emin olun. Birkaç farklı şekil ve boyutta mobilya kılıfı vardır. Bazıları dairesel masaları korumak için tasarlanmışken diğerleri kare veya dikdörtgen olanlar için tasarlanmıştır. Ayrıca iki sandalye ile tamamlanmış bir bistro setini kaplamak için özel olarak yapılmış kapaklar da alabilirsiniz.

Mobilyalarınızı hazırladıktan sonra, sandalyeleri masanın etrafında dolanacakları kadar sıkı bir şekilde yerleştirin. En yakın kapak boyutuyla eşleşecek doğru boyutlara sahip olduğunuzdan emin olmak için bir mezura ihtiyacınız olacak; Ayrıca, mezuranın diğer ucunu sizin için tutacak biri varsa yardımcı olabilir. Sandalyeler sıkışmış olsa bile, masayı kendi başına ölçme hatasına düşmeyin.

Yapmanız gereken iki veya üç ölçü vardır, bunlardan ilki ne tür bir bahçe mobilyasına sahip olursanız olun gerekli olacaktır. Bu, yerden en yüksek arkalıklı sandalyenin tepesine kadar ölçülmesi gereken yüksekliktir. Daha sonra, setin genişliğine ve uzunluğuna veya yuvarlak bir masa ise en geniş parçanın ölçüsüne ihtiyacınız olacak. İnç veya santimetre cinsinden ölçümler iyidir; sadece hepsinin aynı olduğundan emin olun.

En Kaliteli Mobilya Koruma Örtüsü

Mobilya koruma örtülerinden en şık olanları tercih ederek en şık görünümlü örtülere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey mobilya koruma örtüsü ürünlerimizi detaylı bir şekilde incelemektir. Detaylı bilgi almak ve mobilya koruma örtülerinin özelliklerini daha detaylı bir şekilde öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahçe Nalbur avantajlarını siz de yaşayın!