Gösterilen sonuç sayısı: 7

Kenar çubuğunu göster

İlaçlama pompası, ilaçlama için kullanılan birbirinden farklı litrelerde ve özelliklerde ki pompaları ifade etmektedir. İlaçlama pompaları hem bitki ilaçlama için hem de sulama için kullanılabilen ürünlerdir. Sizin de ilaçlama pompasına ihtiyacınız varsa ve birbirinden farklı ilaçlama pompalarına sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Mevcut koşullarda sulama meydana gelmeden besin maddelerinin eklenebilmesi veya bitkiler de böceklerin ve haşerelerin bulunması durumunda ilaçlama pompaları tercih edilebilmektedir.

İlaçlama Pompalarının Avantajları Nelerdir?

  • Püskürtme uçları ile çözüm sağlamaya yardımcı olur.
  • Püskürtmenin mümkün olacağı belirli bir basınç oluşturur.
  • Silindirin sıvı bileşimini karıştırır.
  • Püskürtücüler için pompa çeşitleri sunar.
  • Genel olarak, pompalı püskürtücüler, neredeyse her yıl yenilenen en çeşitli ürün yelpazesiyle temsil edilir.

İlaçlama Pompası Modelleri

Birbirinden farklı boyut ve modellerde ilaçlama pompalarının olduğundan bahsettik. Bu bağlamda web sitemizde bulunan farklı boyutlarda ki ilaçlama pompalarını tercih ederek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmeniz mümkündür.

Örneğin küçük bir ilaçlama pompasına ihtiyaç duyuyorsanız 1.5 litrelik boyutta ki pompaları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra büyük ilaçlama pompalarına ihtiyaç duyuyorsanız 20 litrelik modelleri de tercih edebilmeniz mümkündür. Geniş çapta bir ilaçlamaya ihtiyacınız varsa çok daha farklı boyutlarda ki ilaçlama pompalarına sahip olabilirsiniz.

İlaçlama Pompası Fiyatları

İlaçlama pompası fiyatları pompaların özellikleri ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu bağlamda sizin de ilaçlama pompalarına ihtiyacınız varsa farklı model ve boyutlarda ki pompaları tercih edebilirsiniz. Siz de ihtiyacınız olan ilaçlama pompalarını arıyor ve bu pompalardan kendiniz için en uygun olanı tercih ederek sipariş vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey web sitemizde yer alan ürünleri incelemek ve size en uygun ürünleri tercih etmektir. İlaçlama pompası kalitesini siz de yaşayın!