Gösterilen sonuç sayısı: 6

Kenar çubuğunu göster

Bir sulama zamanlayıcısı, bir bahçe sulama sisteminin temel bir parçasıdır. Günlük sulamayı otomatikleştirmek için kullanılır, yani sisteminizi açıp kapatmak için orada olmanız gerekmez. Bu, özellikle yoğun yaşamlar süren, uzun süre evden uzakta geçirenler veya çoğu durumda bahçeyi sulamayı düşünmek istemeyenler için yararlıdır.

Sulama zamanlayıcısının çeşitli özellikleri vardır. Söz konusu özellikleri aşağıdaki gibi açıklayabiliriz.

Sulama Zamanlayıcı Özellikleri

Bir sulama zamanlayıcısı genellikle doğrudan standart bir bahçe musluğuna takılır ve sulama sisteminizin kontrolünü sağlamak için ideal bir yerdir. Bir su zamanlayıcısının pilleri normalde yaklaşık 9 ay dayanır, bu da tüm bir büyüme mevsimi için yeterince uzun sürer. Her yeni sezonun başında, yeni bir pil seti takın ve yılın geri kalanında bunu unutabileceksiniz. Genellikle, günde iki kez açılması için bir su zamanlayıcı programlarsınız; sabah ve akşam bir kez sulama gerçekleştirilir.

Açılır sprinkler sistemi gibi daha büyük bir sistem kuruyorsanız, bunun yerine 24v solenoidlerle birlikte şebeke enerjili su zamanlayıcısını kullanmayı düşünebilirsiniz çünkü bunlar daha profesyonel bir seçimdir ve şebeke gücüyle çalıştıkları için gerekli değildir. Şebekeden güç alan bir zamanlayıcı, sulama kontrolörü olarak işlev görür. Sulama sisteminin beyni, daha sonra solenoid valflere ne zaman etkinleştirileceğini söyler. Siz de söz konusu ürünlere sahip olmak için kendi bahçeniz için en uygun ürünleri inceleyebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sulama Zamanlayıcısı Fiyatları

Sulama zamanlayıcısı fiyatları ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle sulama zamanlayıcısı fiyatları ile ilgili net bilgi vermek mümkün değildir. Birbirinden kaliteli, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı sulama zamanlayıcılarını tercih etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. En kaliteli ve güvenilir bahçe makinelerini web sitemizden inceleyebilir ve kendiniz için en uygun olanları sipariş verin. Hadi, web sitemizde ki bu ürünleri incelemek için hemen harekete geçin.