Gösterilen sonuç sayısı: 11

Kenar çubuğunu göster

Bahçe hortum, çimleriniz birkaç dönümlük bir alana yayılıyor veya yönetmeniz gereken basit bir veranda bahçeniz olsun, dış mekan ekipmanının temel bir parçasıdır. Bahçe hortumunun çim ve bitkileri sulamak, arka bahçedeki oyuncakları durulamak ve arabanızı yıkamak gibi birçok kullanımı vardır. Çoğu donanım ve ev geliştirme mağazası, bahçe hortumlarına ayrılmış tüm koridorlara sahiptir, bu nedenle birçok seçenek vardır. Sulama ihtiyaçlarınıza uyacak bir bahçe hortumu satın almak için tüm seçenekleri gözden geçirmelisiniz.

Doğru Hortum Nasıl Seçilir?

Kolay kullanım için vinil bir hortum seçin. Ilıman bir iklimde yaşıyorsanız ve hortumu bahçenizi veya bahçenizi sulamak için kullanmayı planlıyorsanız, vinil uygun bir seçenektir. Vinil hortumlar hafiftir ve kullanımı kolaydır. Genellikle kauçuktan veya güçlendirilmiş hortumlardan daha ucuzdur ve temel sulama ihtiyaçları için iyi bir seçimdir.

Daha fazla dayanıklılık için lastik bir hortum seçin. Kauçuk hortumlar, vinil hortumlara göre daha ağırdır ve kullanımı daha zordur ve ayrıca daha fazla maliyete sahiptirler. Bununla birlikte, aşırı hava koşulları için daha uygundurlar ve temel bir vinil hortumdan daha uzun süre dayanırlar.

Ticari amaçlar için güçlendirilmiş bir hortum tercih edin. Hortumu ticari olarak kullanmayı planlıyorsanız veya bahçenizde çok sayıda ekipman, mobilya veya keskin nesne varsa, güçlendirilmiş bir hortum seçin. Dış tarafı ağ örgülü birkaç katmandan oluşan bir katman, takılmalara ve delinmelere karşı korumaya yardımcı olabilir.

Sıcak su kullanacaksanız endüstriyel bir hortum arayın. Endüstriyel hortumlar kauçuktan yapılmıştır ve aşınmaya dayanıklı bir kaplama içerir. Yüksek patlama mukavemeti sunarlar ve aşırı sıcak su ile kullanılabilirler.

En Kaliteli Hortumlar

Siz de bahçeniz için en kaliteli hortumlara sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Web sitemizde ki ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek bu ürünlere sahip olabilirsiniz.